Teknoloji İle İçiçe Tatil

Teknoloji İle İçiçe Tatil

Akıllı cihazlar ve internet gündelik yaşantımızı o kadar değiştirdi ki artık hiçbirimiz “Her şeyi geride bırakıp, kafa dinlemeye gidiyorum.” diyemiyoruz. Çünkü o süre zarfında yüzlerce mail, onlarca bankacılık işlemi, binlerce sosyal medya gönderisi ve bir o kadar da WhatsApp iletisi geliyor. Tatilde online kalabilmek ve dijital hayattan kopmamak için en ufak seyahate giderken bile çantamızda ek aparatlara yer açıyoruz.

Bağlantı Noktası dergisi bu sayıda kapak haberinde tatilde yanınızda bulunması gereken teknolojik cihazları konu ediniyor. Araştırmalara göre tatilde en çok fotoğraf paylaşan ikinci milletiz ve tatil sırasında mobil cihazları tamamen kapatanların oranı ise sadece %11. Biz de derlememizde, seyahatlerinizde ve tatil için gittiğiniz her yerde yanınızda bulundurmanız gereken en önemli teknolojik ürünleri ele aldık. Tatilde dijitalden kopmak istemeyenleri haberimizi okumaya davet ediyoruz.

Bağlantı Noktası, kapak haberi dışında; demiryolları, sağlık, teknoloji, otomotiv ve e-ticaret başlıklarıyla en yeni gelişmeleri okuyucuları ile paylaşıyor.

Tatil döneminde yola çıkacak okuyucularımıza dikkatli olma noktasında hatırlatmada bulunarak, keyifli okumalar diliyoruz.

Hoşçakalın…

Ahmet Selim