Sosyal Medya Çıkalı…

Sosyal Medya Çıkalı…

Günümüz insanının vazgeçilmezi haline gelen sosyal medya, artık basit bir eğlence, vakit geçirme aracı olmaktan çıktı.

Sosyal medyanın yaşam biçimimizin bütünü haline gelmesi artık endişe verice boyutlara ulaşıyor. Uzmanlar bireyleri sık sık burada geçirilen vakit hakkında uyarıyor ayrıca sosyal medyadaki abartılı yaşamların insanları önemli biçimde depresyona sürüklediği noktasında da uyarıda bulunuyor.

Bağlantı Noktası dergisi bu sayıda kapak haberinde sosyal medyayı konu ediniyor. “Sosyal medya hayatlarımızı nasıl etkiliyor?” sorusu uzmanlarca yanıtlanıyor. Uzmanlar, olduğumuzdan farklı davrandığımız, bağımlılığımız, çocuklarımızın bağımlılığına sebep olmamız, ikili ilişkilerin etkilenmesi gibi başlıklarda sosyal medya hakkındaki tespitlerini ve önerilerini paylaşıyor. Sosyal medyayı daha bilinçli kullanma konusunda adım atmak isteyenleri, haberimizi okumaya davet ediyoruz.

Bağlantı Noktası, kapak haberi dışında; karayolları, havayolları, sağlık, teknoloji, otomotiv gibi konularda en yeni gelişmeleri yine okuyucuları ile paylaşıyor.

Yoğun bir seyahat dönemine girdiğimiz bu aylarda, okuyucularımıza dikkatli olma noktasında hatırlatmada bulunarak, keyifli okumalar diliyoruz.

Hoşçakalın…

Ahmet Selim