Pandemi Döneminin Gözdesi: Gemi Tatili

Pandemi Döneminin Gözdesi: Gemi Tatili

KAPALI ALANLAR, KALABALIK TATİL MEKANLARI YERİNE KARAVAN TATİLİ, ÇADIR KAMPLARI, GEMİ SEYAHATLERİ YENİ SÜREÇTE YENİDEN KEŞFEDİLEN TATİL MODLARI OLDU.

Çin’den başlamak üzere tüm dünyayı etkisi altına alan, 2020’nin Mart ayından itibaren de ülkemizde görülmeye başlanan Covid-19 salgını artık ezberlendiği üzere tüm hayatımızı değiştirdi. Çalışma, eğitim, sosyalleşme, alışveriş gibi aslında hayatımızın da bütününü oluşturan faaliyetler form değiştirdi. Normal düzenimizi bozmaya henüz alışmış olamasak da yeni sürece ayak uydurmak için çeşitli tedbirler de almıyoruz değil… Tatil tercihlerimizi değiştirmek aldığımız tedbirlerin başında yer aldı. Kapalı alanlar, kalabalık tatil mekanları yerine karavan tatili, çadır kampları, gemi seyahatleri yeni süreçte yeniden keşfedilen tatil modları oldu.

Bağlantı Noktası’nın bu ayki kapak haberi “gemi tatilleri”ne (kruvaziyer turizmi) ayırdı. Pandemi sürecinde gemi tatiline olan talebin artması, gemilerde alınan tüm tedbirler detayları ile kapak haberimizde, değerli okuyucularımızın ilgisine sunuluyor.

Dergimiz kapak haberi dışında yine ayın öne çıkan ulaştırma, iletişim ve teknoloji haberlerini de sayfalarına taşıyor. Keyif ile okuyacağınız bir sayımız daha sizlerle…

Yeni sayımızda görüşmek dileği ile…

Hoşçakalın.