Bir Virüsle Değişen Hayatlarımız

Bir Virüsle Değişen Hayatlarımız

Uzmanlar, arabada, toplu taşımada, uçakta, işte, alışverişte, tatilde, kısacası hayatın hemen her alanında nelere dikkat etmemiz gerektiği konusunda önemli uyarılarda bulunuyor.

İnsanlık tarihinde yaşanan büyük değişimler, dönüşümler çağların farklı farklı adlandırılmasına sebep oldu. 2020’nin başından beri dünyada görülen, geçtiğimiz mart ayında da ülkemizde görülen yeni tip koronavirüs (Covid-19) de içinde bulunduğumuz dönemin, “Yeni Normal” olarak adlandırılmasını sağladı.

Yeni normal, aylar süren kısıtlamalar sırasında, hayatımızda daha önce olmayan ancak kısa sürede hayatımızın normali haline gelen tüm eylemleri içeriyor. Alışverişlerin, yeme-içme alışkanlıklarının, seyahatlerin, tatillerin, sosyalleşme ortamlarının değişmesi ve istesek de istemesek de hayatımızı sağlıklı biçimde sürdürebilmemiz için uymamız gereken kurallar yeni normalin getirileri… Bağlantı Noktası, bu ay kapak konusu olarak, yeni normali işliyor. Uzmanlar, arabada, toplu taşımada, uçakta, işte, alışverişte, tatilde, kısacası hayatın hemen her alanında nelere dikkat etmemiz gerektiği konusunda önemli uyarılarda bulunuyor. Okuyucularımız için, önemli bilgilerin yer aldığı kapak haberimiz, verimli olacaktır. Ulaştırma, iletişim ve teknoloji alanlarında en yeni gelişmeler, dergimizin diğer sayfalarında okuyucuyu bekliyor. Keyifli okumalar dileği ile…

Hoşçakalın.